KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Bölgemiz ve gelişen sanayinin tüm konveyör bant ve kayışlarını bünyesinde hem ürün hem de servis kadrosuyla hizmet amacıyla kurulmuş olan Marmara Konveyör Bant ( Markon)

bölgenin tüm ileri gelen sektör liderleriyle çalışmakta, onların çalışma şartlarını, koşullarını ve taleplerini dikkate alarak ve ürün yelpazesini geliştirmeyi ve artırmayı kendine görev edinmiştir.


KALİTE, ÇEVRE & İŞ SAĞLIĞI POLİTİKAMIZ


Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
• Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
• İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
• Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi
• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,

yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

MARKON BANT

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, KALİTELİ ÜRETİM VE ZAMANINDA TESLİMAT FİRMAMIZIN ÖNCELİK & ÖNEM VERDİĞİ NOKTALARIN BAŞINDA GELMEKTEDİR.

MARKON BAND

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, KALİTELİ ÜRETİM VE ZAMANINDA TESLİMAT FİRMAMIZIN ÖNCELİK & ÖNEM VERDİĞİ NOKTALARIN BAŞINDA GELMEKTEDİR.

Yurtiçi ve yurtdışı fuarları takip edip gelişen teknolojiyi makine parkuruna bu doğrultuda geliştirmeye devam etmektedir.
Ürünlerin büyük çoğunluğu yurtdışı patentli olan Markon zaman zamanda standart ürünlerin dışında müşterilerin kendi talepleri doğrultusunda özel üretimlerde yapmaktadır.

Onları stoklarında stoklarında tutmaya, bulundurmaya özen göstermektedir.
Konveyör bant ve kayışların olmazsa olmazı teslim süresi ve teslim şeklidir.
Bu sebeple malını hızlı ve seri teslim yerinde montaj hizmetleri de vermektedir.